Ballina Kosovë Fjalimi i presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani bëhet viral: This Barbie is...

Fjalimi i presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani bëhet viral: This Barbie is the President

49
0

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i është përgjigjur kritikave për veshjen dhe memeve në rrjetet sociale.  Përgjigjet e saj i ka dhënë gjatë një takimi mbrëmjen e djeshme me gazetarët.

“This barbie is the President (Kjo barbi është presidente)”-ishte fjalimi i presidentes Osmani, pasi u shpreh se është pyetur shpes se pse vishet me ngjyrë rozë. Fjalimi i saj është bërë viral në platformat sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu