Ballina Lifestyle Video/ Ndjekësit nxjerrin ‘zbuluar’ produksionin e BBV, kapin skemën e goglave për...

Video/ Ndjekësit nxjerrin ‘zbuluar’ produksionin e BBV, kapin skemën e goglave për finalistët

22
0

Mbrëmjen e djeshme, Ledioni iu bëri të ditur finalistëve se do të ndahen në çift; zgjedhje që do të bëhet nëpërmjet disa goglave dhe mes çifteve do të ketë nominim “kokë më kokë”.

Kështu në studio mbëriti edhe globi me gogla, brenda të cilave ndodheshin emrat e secilit finalist. Arbër Hajdari u thirr nga Ledioni për të bërë përzierjen e goglave.

Ky moment duket se ka ngritur mjaft dyshime në rrjet mbi vërtetësinë e zgjedhjeve, teksa një llogari në TikTok edhe e ka vërtetuar këtë.

@klarsu1

A esht me te futur kjo puna e topave apo jo ? 😂 #bigbrothervipalbania #fypシ゚viral #for you page #albanian #bigbrother #shqip #tirana @andreaaaaaaa80

♬ original sound – Karla15