Ballina Greqi Rezultonte e humbur/ Gjendet shëndoshë e mirë shqiptarja, kishte ikur me një...

Rezultonte e humbur/ Gjendet shëndoshë e mirë shqiptarja, kishte ikur me një burrë

47
0

Paloma Zerellari, një 22-vjeçare shqiptare, e cila ishte zhdukur që prej 12 dhjetorit, në Greqi, është gjetur shëndoshë e mirë.

Sipas mediave greke, 22-vjeçarja ka kontaktuar me autoritetet dhe iu ka thënë se ndodhet jashtë Kretës. Vajza e re një ditë pas zhdukjes i kishte thënë shokut të saj se ishte larguar me një burrë, përmes një mesazhi që ajo i kishte dërguar.

Buzëqeshja e Fëmijës, organizata që kishte lëshuar alarmin për zhdukjen e saj, ka gjetur vendndodhjen e saj dhe deklaron se ajo ndodhet në Kullën Ilias.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu