Ballina Maqedoni e Veriut Tërmet në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen edhe në Pogradec

Tërmet në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen edhe në Pogradec

64
0

Një tërmet 3.7 ballë me epiqendër në Ohër të Maqedonisë së Veriut është shënuar në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Tërmeti është ndjerë edhe në zonën e Pogradecit dhe Pustecit për shkak të afërsisë ndërkohë që nuk raportohen probleme nga lëkundjet.

Tërmeti është shoqëruar është me paslëkundje të tjera, të cilat kanë qenë të një shkalle me të ulët pa shkaktuar probleme apo panik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu