Ballina Lifestyle Çfarë ndodhi me miqësinë e Lori Hoxhës dhe Arbana Osmani-t? Ja postimi...

Çfarë ndodhi me miqësinë e Lori Hoxhës dhe Arbana Osmani-t? Ja postimi që ve pikat mbi “i”

37
0

Ndonëse na ndajnë pak orë nga rinisja e ‘BBV3’ mesazhet, urimet prej ish-banorëve dhe jo vetëm nuk kanë munguar nëpër Instastory. Një prej mesazheve që është bërë së fundmi prej Lori Hoxhës, duket se ka marrë vëmendjen e shumë personave.

Në një postim të bërë disa orë më parë prej ish-moderatores së BBV, Arbana, me momente magjike kur ajo ka qenë pjesë e këtij formati, gjendet një foto e saj dhe Lorit, ku kjo e fundit e ka ripostuar në Instastory dhe shkruan: “ Unë e nisa karrierën time në televizion duke kuruar veshjet e Arbanës për Big Brother dhe sot jam krenare të them që të dyja s’ja kemi nevojën njëera-tjetrës e megjithatë zgjedhim që vendimet ti marrim bashkë, për veshjet por dhe më shumë. Jam unë mirënjohëse për rrugëtimin tonë dhe për të ardhmen që në çdo rast do na gjejë bashkë.

Siç duket dhe pse Arbana këtë vit nuk do të jetë në krye të BBV, së shpejti mund t’a shohim pjesë të tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu