Ballina Lifestyle Gresa e “djeg” rrjetin, pozon plotësisht nudo

Gresa e “djeg” rrjetin, pozon plotësisht nudo

43
0

Modelja e njohur Gresa Hoti njihet për linjat e saj trupore dhe bukurinë natyrale. Së fundmi, ajo ka realizuar edhe një fotosesion.

Fotografinë më pikante, Gresa e ka ndarë në InstaStory. Gresa ka pozuar plotësisht nudo, në një plazh të Meksikës.

Image

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu