Ballina Lifestyle Plas keq në BBV, Juli kapet keq me Merin: Të jetë hera...

Plas keq në BBV, Juli kapet keq me Merin: Të jetë hera e parë dhe e fundit që e bën.

39
0

Një debat ditën e sotme është shkaktuar edhe mes Julit dhe Merit brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Ka qenë Juli ai i cili duket se nuk ka pranuar një shaka të Merit me emrin e tij.

Aktori i humorit i ka kërkuar që kjo të jetë hera e parë dhe e fundit që Meri e bën një gjë të tillë.

Juli: Shaka ti me emrin tim mos bëj më

Meri: Po ta thashë me shaka more, është problem i yti nëse e merr ndryshe

Juli: Unë kaq po të them, mos e zgjat më

Meri: Ke probleme me veten nëse e merr ndryshe, sepse ti e pe shumë mirë që është me shaka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu