Ballina Kronika Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare biznesmeni i njohur në Sarandë

Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare biznesmeni i njohur në Sarandë

31
0

Timo Babi, biznesmeni i njohur në rrethin e Sarandës është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare.

Babi njihej si pronari i “Hotel Panorama” dhe “Disco Africa” në Sarandë. Prej ditësh ishte shtruar në një spital në Tiranë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu