Ballina Politika Ngjela: Beleri, një copë gomari, injorant. Është agjent grek, ta marrin e...

Ngjela: Beleri, një copë gomari, injorant. Është agjent grek, ta marrin e ta çojnë ku të duan

18
0

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Breaking” me Fjori Dardhën komentoi deklaratat e Fredi Belerit dhe arrestimin e Jorgo Goros.

Lidhur me deklaratën e Belerit se arrestimi i tij është me urdhër të qeverisë, ai u shpreh se kryeministri Edi Rama nuk ka gjë në dorë, por SPAK drejtohet nga Amerika.

Sipas Ngjelës, Fredi Beleri është agjent grek dhe përdoret nga shteti fqinj.