Ballina Lifestyle Beyonce duket fantastike me një dukje kauboji, vetëm disa ditë para publikimit...

Beyonce duket fantastike me një dukje kauboji, vetëm disa ditë para publikimit të albumit të saj “Cowboy Carter”

20
0

Beyonce mahniti me një veshje xhinsi, në një seri imazhesh të reja që ajo ndau përmes një postimi, përpara publikimit të ‘Act 2: Cowboy Carter’.

Artistja e lindur në Teksas veshi xhins blu me bel të lartë me një xhaketë po ashtu xhinsi të prerë me shumë nuanca, duke shtuar një çantë dore të përshtatshme.

Nëna e tre fëmijëve vendosi një kapele të bardhë kauboji, një shall dhe çizme me model flamuri amerikan, me një gjerdan të madh argjendi dhe syze dielli retro për të përfunduar pamjen e saj të frymëzuar nga perëndimi, shkruan DailyMail.

Ajo shtoi mbishkrimin “4 ditë deri në “Act 2 Cowboy Carter” në videon e postuar të hënën në faqen e saj në Instagram.

Në një nga imazhet e shpërndara në video, Beyonce është duke pirë një pije, me sa duket ‘Yuki No Bosha Junmai Ginjo’ – siç ka ndarë edhe etiketën.

Albumi i ri i Beyonces me temë “country” titullohet “Cowboy Carter”.

Artistja fituese e çmimit “Grammy” zbuloi emrin e projektit të saj të ardhshëm përmes faqes së saj zyrtare në mes të marsit.