Ballina Aktualitet I zhdukur prej disa ditësh nga banesa, babai denoncon në polici humbjen...

I zhdukur prej disa ditësh nga banesa, babai denoncon në polici humbjen e të birit

19
0

Një 26 vjeçar raportohet i zhdukur. Ka qenë babai i tij që ka bërë denoncim në komisariatin e policisë nr.4 se i biri është larguar nga banesa.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka kallëzuar një 65-vjeçar se, djali i tij 26 vjeç është larguar nga banesa. Punohet për gjetjen e tij.”, njofton policia.