Ballina Lifestyle Akuzohet se punon si eskortë në Dubai, reagon modelja e famshme shqiptare:...

Akuzohet se punon si eskortë në Dubai, reagon modelja e famshme shqiptare: Ku janë gjithë këto para, më thuani…

31
0

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, ka reaguar pas disa deklaratave që janë bërë në një studio televizive për Dubai-n.

Kjo pasi një gazetare tha që ‘vajzat, kryesisht ato të showbizit, marrin shuma të majme parash në Dubai’.

“Hahahahaahhaha, ndryshoni kasetën ju lutem. Qesharake”, shkruan Kejvina.

“Po ku janë gjithë këto para që i kanë parë këto moralistet?…më tregoni se pyes për një shoqe”, vijon ajo.

Shuma nga vajzat e famshme shqiptare, mes të cilave dhe Kejvina Kthella, akuzohen se punojnë si eskorta në Dubai, por vetë Kejvina është tallur me këto zëra.