Ballina Kronika Ngjarje e rëndë në Elbasan/ Ndërron jetë 27-vjeçari, dyshohet se theu xhamin...

Ngjarje e rëndë në Elbasan/ Ndërron jetë 27-vjeçari, dyshohet se theu xhamin e dritares së banesës dhe…

20
0

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Elbasan, ku një 27-vjeçar ka humbur jetën, pasi është dëmtuar në krah teksa ka goditur xhamin e dritares së banesës së tij.

Sipas Policisë, bëhet me dije se i riu e ka kryer veprimin nën efektin e alkoolit dhe në kushte të rënduara psikologjike.