Ballina Sport ​Chelsea merr vendim për të ardhmen e Brojës

​Chelsea merr vendim për të ardhmen e Brojës

16
0

Gazetari i njohur, Fabrizio Romano ka përditësuar për të ardhmen e yllit shqiptar, Armando Broja.

Bëhet e ditur se Chelsea dhe Broja po planifikojnë të ndajnë rrugët në merkaton verore që po afrohet.

Një largim i përhershëm pritet për yllin shqiptar nga Chelsea, menjëherë kur ai të rikthehet nga huazimi te Fulhami.

Ylli shqiptar është në listën e disa klubeve të njohura në Evropë dhe Premier Ligë, të cilat e shohin Brojën si opsion kryesor.