Ballina Lifestyle Ilir Meta me shokë shumë (dhe një mesazh për besnikërinë)

Ilir Meta me shokë shumë (dhe një mesazh për besnikërinë)

23
0

Ilir Meta vijon me postimet e tij të çuditshme në rrjetet sociale. Këtë radhë ka postuar një foto duke pozuar me tre qen.

“Besnikëria e tyre meriton çdo sacrifice”, shkruan Meta.

Nuk duhet se kë thumbon me këtë mesazh, por deri më tani, e vetmja që ka akuzuar publikisht, është e shoqja.