Ballina Lifestyle Albano Bogdo i habit të gjithë, rrëfehet si asnjëherë më parë për...

Albano Bogdo i habit të gjithë, rrëfehet si asnjëherë më parë për jetën personale: Kam qenë i fejuar dy herë, me të parën…

21
0

Aktori i humorit Albano Bogdo ditën e sotme ka hapur “zemrën” si rrallëherë duke rrëfyer detaje të reja për jetën e tij personale.

Gjatë një bisede me fermerët në “Fermavip”, Albano tregoi se ka qenë i fejuar 2 herë, megjithëse asnjëra nga lidhjet nuk ka përfunduar në martesë.

“Me të parën jam njohur që 19 vjeç kur kam ardhur në akademi. U fejuam kur isha 21 vjeç dhe u ndamë pas 7 muajsh mbasi u fejuam, isha akoma 21. Me të dytën isha 26-27 kur u ndamë, kam qenë 25 vjeç kur u njohëm”– tha Albano.