Ballina Lifestyle Gjysmëfinalja e Eurovision 2024, Besa Kokëdhima dhuron spektakël me performancën e saj

Gjysmëfinalja e Eurovision 2024, Besa Kokëdhima dhuron spektakël me performancën e saj

24
0

Përfaqësuesja e Shqipërisë në festivalin Eurovision, Besa Kokëdhima dhuroi energji dhe adrenalinë me këngën e saj “Titan” të cilën e këndoi në gjuhën angleze dhe ndezi skenën në Malmo Arena të Suedisë.

Skenografia dhe veshja e këngëtares ishin një detaj i veçantë dhe i kombinuar në mënyrë perfekte për të përfaqësuar denjësisht Shqipërinë në festivalin më të madh evropian Eurovision 2024.