Ballina Rajoni E rëndë/ Burri godet me thikë në bark gruan, zbardhen detajet e...

E rëndë/ Burri godet me thikë në bark gruan, zbardhen detajet e para

20
0

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, mbrëmjen e kaluar. Një burrë ka goditur me thikë gruan e tij për arsye ende të paqarta. Sipas mediave vendase ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45 në zonën Nikaia, dhe ka qënë gruaja ajo që ka telefonuar policinë dhe ka thënë se është plagosur me thikë nga bashkëshorti i saj. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka arrestuar autorin, i cili rezulton person me precedent të mëparshëm penal.