Ballina Lifestyle Christina Aguilera duket tejet simpatike me një xhaketë lëkure dhe xhinse, teksa...

Christina Aguilera duket tejet simpatike me një xhaketë lëkure dhe xhinse, teksa del për një darkë në Los Angeles

58
0

Christina Aguilera doli me një dukje “casual” me një xhaketë lëkure dhe xhinse, ndërsa doli për një darkë në Los Angeles të shtunën.

Këngëtarja e “Genie in a Bottle” shkëlqeu me xhinset “bootleg” të stolisur me kryqe dhe një xhaketë lëkure të zezë “YSL”, ndërsa shijonte një mbrëmje në Catch Steak.

Christina, dukej elegante, teksa e kombinonte veshjen me çizme lëkure të zeza me majë dhe një çantë dore të zezë “Prada”, shkruan DailyMail.

Ajo e përfundoi pamjen duke i kapur flokët e saj bionde në bisht, dhe vendosi një gjerdan të thjeshtë argjendi.

Pamja e saj erdhi vetëm dy ditë pasi ajo tregoi anën e saj të zjarrtë teksa promovonte lubrifikantin personal nga kompania e saj “Playground” në Instagram.

Këngëtarja veshi një fustan të zi të mëndafshtë pa rripa, me një dekolte të thellë dhe mëngë të tejdukshme dhe mbajti lart një shishe me vaj intimiteti “Mood Maker” nga “Playground”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu