Ballina Kosovë Hasani takohet me Konjufcën: Vlerësuam bashkëpunimin mes dy vendeve tona

Hasani takohet me Konjufcën: Vlerësuam bashkëpunimin mes dy vendeve tona

43
0

Ministri i Jashtëm në kuadër të vizitës që po zhvillon në Kosovë është takuar edhe me kryeparlamentarin Glauk Konjufca.

Teka ka ndarë një foto me Konjufcën, Hasani zbulon edhe fokusin e diskutimeve.

“Me Kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, vlerësuam bashkëpunimin e ngushtë mes dy vendeve tona dhe theksova rëndësinë e zgjerimit të dialogut politik përmes diplomacisë parlamentare”, shkruan Hasani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu