Ballina Ekonomia Me sa do të këmbehen dollari dhe euro? Zbuloni ç’po ndodh me...

Me sa do të këmbehen dollari dhe euro? Zbuloni ç’po ndodh me tregun e monedhave të huaja për sot 17 Janar 2024

41
0

Sot, më 17 janar 2024, dollari amerikan blihet me 95 lekë dhe shitet me 96.3 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.9 lekë, ndërsa në shitje me 110.9 lekë.

Paundi britanik blihet me 119.6 lekë dhe shitet me 120.8 lekë.
Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.2 lekë, ndërsa në shitje me 71.5 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Me sa do të këmbehen dollari dhe euro? Zbuloni ç’po ndodh

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu