Ballina Aktualitet Inceneratori i Elbasanit, SPAK u komunikon avokatëve akuzat për Arben Ahmetajn

Inceneratori i Elbasanit, SPAK u komunikon avokatëve akuzat për Arben Ahmetajn

15
0

SPAK i komunikoi avokatit të Arben Ahmetajt akuzat e “korrupsionit”, “pastrimit të parave” e “fshehjes së pasurisë”.

Po ashtu, avokatëve të Mirel Mertirit e Klodian Zotos, në kërkim nga drejtësia, iu janë komunikuar akuzat e “korrupsionit” dhe “pastrimit te parave”.