Ballina Aktualitet I shtrirë në rrugë, dalin pamjet nga vrasja e 18 vjeçarit për...

I shtrirë në rrugë, dalin pamjet nga vrasja e 18 vjeçarit për shkak të një vajze në Shkozë (Video)

12
0

Dalin pamjet pas vrasjes së 18-vjeçarit, Aurelio Dervishi në Shkozë të Tiranës.

Siç duket nga pamjet e mëposhtme të siguruar nga VoxNews, viktima është i shtrirë në rrugë dhe shokët e tij përpiqen ta ndihmojnë. Por fatkeqësisht Aurelio Dervishi, 18 vjeç humbi jetën pas sherrit me disa djem të tjerë.

Shkak për sherrin dyshohet të jetë bërë një vajzë, e cila dyshohet të ketë qenë në makinë në momentin e krimit.

Vajza ka pasur parë një lidhje me një nga personat që ndodhishin në mjetin tjetër. Pas ndarjes ka nisur një lidhje të re me Dervishin, e cila u ndërpre në mes, mbrëmjen e 31 mars.