Ballina Kronika Dhunuan dhe sulmuan me thikë dy vëllezër, e pëson keq 46 vjeçari...

Dhunuan dhe sulmuan me thikë dy vëllezër, e pëson keq 46 vjeçari dhe vëllai i tij

13
0

Një person është vënë nën hetim nga Policia e Vlorës ndërsa vëllai i tij është shpallur në kërkim pas një konflikti me dy persona të tjerë, gjithashtu vëllezër.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur të martën në aksin rrugor “Llogara-Palasë” për motive të dobëta.

Sipas policisë, ata janë konfliktuar fizikisht me dy personat dhe më pas njëri prej vëllezërve, 33 vjeç i ka dëmtuar ata me mjet prerës, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.