Ballina Lifestyle Ylli shfaqet seksi nga plazhi – pranon publikisht që është ‘e hapur’...

Ylli shfaqet seksi nga plazhi – pranon publikisht që është ‘e hapur’ për një lidhje me një grua!

18
0

Ikona e Below Deck, Hayley De Sola Pinto, ka treguar se është “e hapur” për të gjetur dashurinë me një grua.

Ylli i reality TV shkoi në Story-n e saj në Instagram për t’iu përgjigjur pyetjeve të fansave dhe një person e pyeti nëse ajo është biseksuale.

Hayley regjistroi veten dhe tha: “Faleminderit, unë nuk jam biseksuale, por vlerësoj një grua të bukur. Ka shumë prej tyre në këtë plazh tani! Por po, unë besoj në dashurinë me një person, jo me një gjini, kështu që unë jam gjithmonë i hapur”, shkruan Daily Star, përcjell “Bota sot”.

Hayley tregoi veten duke u bërë banja dielli në një plazh teksa punonte për nxirjen e veshur me bikini.

Ajo rrotulloi kamerën për të treguar pamjen teksa kaçurrelat e saj të kuqe të zjarrta i binin në fytyrë.

Ndikuesja u bë e famshme në Bravo’s Below Deck dhe fansat u dashuruan me qëndrimin e saj të guximshëm dhe veprimet e saj.

Gjatë gjithë kohës së saj në shfaqje, Hayley u bë shpejt një e preferuar e fansave në mesin e shikuesve.