Ballina Politika Basha zbulon pasionin për makinat dhe kush i’a ka frenuar atë

Basha zbulon pasionin për makinat dhe kush i’a ka frenuar atë

26
0

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka treguar dhe një nga pasionet e tij që janë makinat. Por ai tregon se që kur ka lindur goca e tij, është bërë shumë i kujdesshëm.

Basha: Kam qenë i çmendur për makinat, kam qenë i tmerrshëm me makinat. Kjo ishte para se të lindte goca. Që kur ka lindur goca jam bërë tmerrësisht i kujdësshëm.