Ballina Lifestyle FOTO/ Romi Ortega, muza argjentinase ndez rrjetin

FOTO/ Romi Ortega, muza argjentinase ndez rrjetin

23
0

Me 267K në “Instagram”, Romi Ortega njihet si një nga tifozet më seksi të kombëtares argjentinase të futbollit.

Modelja seksi latine, pjesë e “OnlyFans”, vijon të dhuroi shou në rrjetet sociale, me foto dhe video provokuese.

Me të pasmet në plan të parë, ajo shfaqet në top-formë, duke marrë komplimente të shumta nga fansat.