Ballina Kronika Humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në Lanë, humb jetën shoferi

Humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në Lanë, humb jetën shoferi

17
0

Më datë 04.05.2024, rreth orës 19:20, në Bërxullë në drejtim të Rinasit, shtetasi Xh. H., duke drejtuar automjetin dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti ka dalë nga rruga, duke rënë në lumin Lana.

Si pasojë shtetasi Xh. H. ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.