Ballina Kronika Në kërkim për drogë dhe shkatërrim prone, pranga 30 vjeçarit në Tiranë

Në kërkim për drogë dhe shkatërrim prone, pranga 30 vjeçarit në Tiranë

15
0

Një 30 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga policia pasi ishte në kërkim për drogë.

Sipas policisë, ndaj të riut gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë kishte dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”.

Ai akuzohet për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Shkatërrimi i pronës me zjarr”, kryer në bashkëpunim.