Ballina Lifestyle Rihanna vazhdon të tregojë flokët e saj rozë, teksa shfaqet bashkë me...

Rihanna vazhdon të tregojë flokët e saj rozë, teksa shfaqet bashkë me ASAP Rockyn

21
0

Këngëtarja 36-vjeçare, e cila debutoi me flokët e saj rozë më herët gjatë ditës – dhe reperi, 35 vjeç, bënë një paraqitje surprizë në dyqanin pop-up ASAP Rocky X Puma.

Rihanna vërshonte me një fustan të zi prej sateni të mëndafshtë me një korse, ndërsa qëndronte afër bashkëshortit të saj.

Ajo kioshte veshur një palë atlete Puma ngjyrë rozë dhe aksesoi me një gjerdan me një varëse diamanti gjigant ‘A’ si një homazh për ASAP Rocky.

Dyqani pop-up vjen në mes të Çmimit të Madh të Miami, i cili filloi më 3 maj dhe do të vazhdojë deri më 5 maj.

Rihanna pozoi pas timonit të një makine të cilësisë së mirë me shkëlqim, ndërsa ASAP Rocky hipi i lumtur në sediljen tjetër.