Ballina Politika Mbledhja e kabinetit qeveritar dhe Grupit të PS, Rama zbulon çfarë do...

Mbledhja e kabinetit qeveritar dhe Grupit të PS, Rama zbulon çfarë do diskutohet

13
0

Të martën në orën 10:00 do kryeministri Edi Rama do të adresojë për kabinetin qeveritar dhe Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste.

Përmes një postimi në Facebook, Rama bën me dije se në takim do të diskutohen tema të tilla si qeverisja, ligji dhe korrupsioni.

Kreu i qeverisë gjithashtu bëro me dije se nesër (7 maj) do të prezantohet dhe një nisme e re kombëtare për Shqipërinë 2030.

Qeverisja??Ligji??Korrupsioni?dhe një Nismë e Re Kombëtare për SHQIPËRINË2030?

Adresim për Grupin Parlamentar dhe Kabinetin Qeveritar.