Ballina Aktualitet VIDEO/ Plazhi i Darzezës në Fier bëhet gati për sezonin veror, Rama:...

VIDEO/ Plazhi i Darzezës në Fier bëhet gati për sezonin veror, Rama: Një tjetër perlë e Adriatikut

23
0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga aksioni për pastrimin e plazhit të Darzezës në Fier.

Rama e cilëson atë si një perlë të Adriatikut, ndërsa thotë se po bëhet gati për sezonin veror.

“Mirëmëngjes dhe me pamjet e një tjetër perle të Adriatikut pak të zbuluar deri më tani, siç është Darzeza e Fierit e cila bëhet gati për sezonin veror, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.