Ballina Lifestyle Me fustanin transparent dhe pa të brendshme, modelja ndez rrjetin me imazhet...

Me fustanin transparent dhe pa të brendshme, modelja ndez rrjetin me imazhet e nxehta! Zbulon format bombastike

20
0

Me fustanin transparent dhe pa të brendshme, modelja ndez rrjetin me imazhet e nxehta! Zbulon format bombastike.

Supermodelja me famë botërore, Emili Ratajkovski, njihet si një prej femrave më seksi në planet.

32-vjeçarja me menduar së fundmi t’i vendosë “flakën” rrjetit me disa postime tepër të nxehta.

Ajo shfaqet me një fustan me rrjetë dhe pa mbathje, duke mos u lënë vend për shumë imagjinatë 30 milionë fansave të saj në “Instagram”.