Ballina Lifestyle Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare grabitet në Romë

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare grabitet në Romë

15
0

Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta, ka rënë pre e grabitjes në Romë.

Kjo gjë bëhet me dije nga vetë ajo.

“Nuk më është dukur kurrë Roma më e shëmtuar se këto dy ditë.

Mos lini valixhet tuaja asnjë sekondë, as në bagazh të makinës. Ka hajdutë pafund”, ka shkruar ajo.