Ballina Lifestyle FOTO/ Rosie Huntington pozon e zhveshur në shtrat vetëm me bizhuteri floriri

FOTO/ Rosie Huntington pozon e zhveshur në shtrat vetëm me bizhuteri floriri

24
0

Rosie Huntington ka qenë në Kanë ditët e fundit dhe po sigurohet që të ndajë me publikun foto nga përditshmëria e saj. Modelja dhe aktorja ka udhëtuar drejt Rivierës Franceze, me rastin e Festivalit të Filmit në Kanë, që po zhvillohet këto ditë.

Në llogarinë e saj personale në Instagram, Rosie Huntington ka postuar disa foto se si e kalon ditën e saj dhe ka postuar edhe një foto zbuluese. Konkretisht, ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur në shtratin e saj, teksa mban vetëm bizhuteritë e saj prej floriri.

Në pjesën tjetër të fotove, Rosie Huntington u tregon miqve të saj online vendet që ka parë, si dhe hotelin luksoz ku ka qëndruar.