Ballina Lifestyle Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini në Çmimin e Madh...

Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini në Çmimin e Madh të F1 në Monako

19
0

Emily Ratajkowski tërhoqi vëmendjen të dielën, pasi i la pak imagjinatës ndërsa merrte pjesë në Grand Prix në Monako.

Modelja, 32 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë ishin, tek ajo teksa kishte veshur një palë bikini që mezi përmbanin asetet e saj të bollshme.

Duke u përshtatur me frymën e Formula 1, ajo vendosi ti shtonte veshjes së saj një xhaketë garash lëkure bardhë e zi sipër, e lënë të zbërthyer për të mbajtur dekoltenë e saj në pah, shkruan DailyMail.

Outfit-in e plotësoi me një palë pantallona të ngjashme, të varura poshtë, ideale për të shfaqur mesin e saj tepër të tonifikuar dhe për të treguar një pamje të poshtme të bikinit.

Emily e kompletoi paraqitjen e saj, me taka të larta gri të theksuara, ndërsa fshihej pas një palë syzeve dielli të zeza të mëdha.