Ballina Kronika E rëndë në Korçë, 59-vjeçari i jep fund jetës, konsumon sasi të...

E rëndë në Korçë, 59-vjeçari i jep fund jetës, konsumon sasi të madhe medikamentesh (Emri)

25
0

Kanë qenë familjarët ata që e kanë pikasur dhe e kanë transportuar në spital, por për fat të keq burri nuk ka mundur të mbijetojë.

“Pasditen e sotme, në lagjen nr. 2, Korçë, në banesë, shtetasi P. C., 59 vjeç, nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra familjarëve të tij, dyshohet se ka konsumuar një sasi të konsiderueshme medikamentesh mjekësore. Ky shtetas u transportua për mjekim në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, ku më pas ka ndërruar jetë”, sqaron policia.