Ballina Lifestyle Rihanna shfaqet me një tjetër stil të ri të flokëve, gjatë një...

Rihanna shfaqet me një tjetër stil të ri të flokëve, gjatë një daljeje në New York

20
0

Rihanna tregoi flokët e saj natyrale, pa shtojca apo paruke, teksa doli në New York të dielën.

Sipërmarrësja miliardere 36-vjeçare, e cila zbuloi linjën e saj të re të produkteve “Fenty Hair” javën e kaluar, shfaqi flokët e saj të shkurtë, të lyer, të lirë dhe kaçurrelë.

Nëna e dy fëmijëve u pa pa të dashurin ASAP Rocky ose dy djemtë e tyre të vegjël.

Fansat e gëzuar mbetën pas yllit të popit dhe ajo madje firmosi një palë atlete për një.

Rihanna, e lindur me emrin Robyn Rihanna Fenty, shfaqi dekoltenë e saj m sytjena me shtresa të zeza dhe gri.