Ballina Lifestyle Tifozin e Anglisë e zë gjumi gjatë ndeshjes me Serbinë, u zgjua...

Tifozin e Anglisë e zë gjumi gjatë ndeshjes me Serbinë, u zgjua në 4 të mëngjesit dhe gjeti stadiumin bosh

25
0

Një tifoz anglez ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se çfarë i ndodhi në stadiumin e Gelsenkirchen, pasi ndoqi ndeshjen mes kombëtares së tij dhe Serbisë.

Me sa duket tifozi në gjendje të dehur, e ka zënë gjumi pa kuptuar se ndeshja ka përfunduar.

Pasi i ka dalë gjumë ai ka regjistruar këtë moment epik:

“Sapo u zgjova, është ora 4 e mëngjesit dhe po ngrij në stadiumin Shalke”.