Ballina Bota E rëndë/ Të shtëna me armë zjarri, humbin jetën tre anëtarë të...

E rëndë/ Të shtëna me armë zjarri, humbin jetën tre anëtarë të një familje

7
0

Një tragjedi ka ndodhur në Alameda të Kalifornisë.

Tre anëtarë të një familje kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pas disa të shtënave me armë zjarri.

Mediat e huaja bëjnë me dije se policia mbërriti në vendngjarje dhe gjeti dy persona që kishin humbur jetën dhe një në gjendje shumë të rëndë, i cili nuk i mbijetoi plagëve të marra, si dhe dhjetëra të lënduar.