Ballina Lifestyle E dashura e re e princ Lekës, ish-mikeshë me bashkëshorten e tij

E dashura e re e princ Lekës, ish-mikeshë me bashkëshorten e tij

55
0

Elia Zaharia ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave këto kohët e fundit, për arsye të lajmeve të ndarjes me princ Lekën. Po ashtu edhe për lidhjen e re të Lekës.

Ndërsa Leka dhe fotografja Blerta Celibashi po jetojnë romancën e dashurisë, Elia është “hakmarrë” me çiftin e ri, duke i hequr të dy nga rrjetet sociale.

Elia Zaharia dhe Blerta Celibashi ndiqeshin në Instgram, pasi dikur kanë qenë mikesha. Por duket se përveç martesës me princin, Elia i ka vënë kapakun edhe miqësisë me fotografen.

Kujtojmë se divorci i Lekës dhe Elia Zaharias erdhi pas 7 vitesh martesë dhe rreth 1 dekade historie dashurie.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu