Ballina Lifestyle Khloe Kardashian pozon me një mollë mbi gjoksin e saj të zhveshur

Khloe Kardashian pozon me një mollë mbi gjoksin e saj të zhveshur

49
0

Khloe Kardashian ruajti modestinë e saj me një mollë të vendosur me kujdes që mbulonte gjoksin e saj të zhveshur, në kopertinën e revistës të muzikës dhe kulturës, “tmrw”.

Në imazhin mbresëlënës, ylli 39-vjeçare shfaqi vetëbesim teksa i ekspozoi të gjitha pasuritë e saj të bollshme në një minifustan, të zi të zhytur, me një të çarë në anën e saj.

Nëna e dy fëmijëve, e cila kishte një pamje magjepsëse grimi që ia shtonte bukurinë natyrale, zgjodhi t’i stilonte flokët e saj të artë në një model flokësh elegant dhe të shkëlqyeshëm, shkruan DailyMail.

Ansambli i saj prej sateni ishte nga Dolce & Gabbana dhe një palë vathë nga House of Emmanuele.

Revista, e cila shfaq Kardashian në kopertinë, do të përfshijë një bisedë të plotë të thelluar, sesion fotografik të 10 pamjeve ‘të mahnitshme’ dhe 100+ faqe kushtuar asaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu