Ballina Politika Marrëveshja me Italinë/ Grupi Parlamentar i PD kërkesë Gjykatës Kushtetuese, zbardhet shkresa

Marrëveshja me Italinë/ Grupi Parlamentar i PD kërkesë Gjykatës Kushtetuese, zbardhet shkresa

64
0

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike, i ka kërkuar Gjykatës Kushtetuese, që seancën për marrëveshjen e emigrantëve me Italinë, ta shqyrtojë në seancë të hapur për publikun.

Në shkresën drejtuar këtij institucioni dhe që mban firmën e kryetarit të Grupit, Gazment Bardhi, argumentohet fakti se seanca duhet të jetë e hapur për mediat dhe publikun, pasi mbart një rendësi të veçantë.

Marrëveshja me Italinë/ Grupi Parlamentar i PD kërkesë

Marrëveshja me Italinë/ Grupi Parlamentar i PD kërkesë

Marrëveshja me Italinë/ Grupi Parlamentar i PD kërkesë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu