Ballina Kronika Shkoi të pyeste për datën e gjyqit, 68-vjeçari humb jetën nga një...

Shkoi të pyeste për datën e gjyqit, 68-vjeçari humb jetën nga një infarkt në Gjykatën Penale të Tiranës

29
0

Një qytetar ka humbur jetën nga një infarkt në Gjykatën Penale. Ai kishte shkuar të interesohej në gjykatë për një çështje gjyqësore të tij, por ka humbur jetën. Bëhet fjalë për shtetasin Ilia D., 68 vjeç.

68-vjeçari është ndjerë keq dhe menjëherë është njoftuar ambulanca, por ai ka humbur jetën në ambientet e jashtme të gjykatës.Ai kishte shkuar për t’u interesuar për datën se kur do mbahet seanca gjyqësore e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu