Ballina Lifestyle Pas ndarjes nga regjisori grek, Dua Lipa kapet “mat” në momente intime...

Pas ndarjes nga regjisori grek, Dua Lipa kapet “mat” në momente intime me aktorin e njohur

58
0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa së fundmi është kapur “mat” në momente intime me një burrë, i cili dyshohet që të jetë aktori i njohur Callum Turner.

Dyshja janë parë duke u puthur dhe përqafuar teksa kërcenin së bashku në një festën pas premierës së serialit të ri televiziv të këtij të fundit “Masters of the Air” në Los Angeles të mërkurën mbrëma (10 janar).

Në videon që po bën xhiron e rrjetit Dua duke kaluar momente intime me një burrë, i cili kishte veshur një kostum të zi që përputhej me atë që aktori kishte veshur në tapetin e kuq.

Lajmi për romancën e re vjen disa javë pasi i dha fund lidhjes me regjisorin francez, Romain Gavras, i cili kohë më parë ka qenë në një lidhje edhe me Rita Orën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu