Ballina Kronika Korçë/ Kishte përshtatur lokalin për shitje droge e lojëra fati, arrestohet pronari!...

Korçë/ Kishte përshtatur lokalin për shitje droge e lojëra fati, arrestohet pronari! Në shtëpi i gjejnë 160 mijë euro

84
0

Një 56 vjeçar pronar i një lokali të cilin akuzohet se e kishte përshtatur për përdorim drogash të forta dhe për lojëra fati është arrestuar në qytetin e Korçës. Ndërkohë në banesë i janë gjetur municion luftarak dhe 160 000 euro nga krimet

Procedohet penalisht dhe një 20-vjeçar që u kap duke blerë kokainë në lokalin e të arrestuarit. Në kuadër të operacionit “Mix”, u arrestua Roland Kuro.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu