Ballina Sport Trajneri i Chelsea ngre në qiell Armando Brojën

Trajneri i Chelsea ngre në qiell Armando Brojën

58
0

Armando Broja e nis nga minuta e parë takimin e sotëm mes Chelsea dhe Fulham.

Para kësaj ndeshje, Pochetino nuk ka ngurruar të jap edhe njëherë tjetër vlerësimin e tij për sulmuesin shqiptar.

“Për mua, Broja është një lojtar fantastik me potencial të madh, por tani ka të bëjë me të qenit i qëndrueshëm, të gjejë vendin e tij në ekip, të gjejë një mënyrë për të performuar dhe të jetë i qëndrueshëm.

Ai duhet të dijë se ne i besojmë atij dhe për të gjithë luftën. Gjithmonë duhet të ndihet i sigurt dhe të ndiejë se ai është numri një”, tha Pochetino.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu