Ballina Kronika Shkodër/ E rëndë: Vdes 77-vjeçari, rrëshqiti në lumin Buna teksa po hidhte...

Shkodër/ E rëndë: Vdes 77-vjeçari, rrëshqiti në lumin Buna teksa po hidhte mbeturinat

16
0

Një 77-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht në Shkodër, pasi dyshohet se ka rrëshqitur në lumin Buna teksa po hidhte mbeturinat.

‘Rreth orës 15:30, në bregun e lumit Buna, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit P. Gj., 77 vjeç, banues në fshatin Dajç, i cili dyshohet se ka rrëshqitur aksidentalisht në ujërat e lumit, kur po hidhte mbeturina, dhe është mbytur.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e kësaj ngjarjeje.’- njofton policia.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në bregun e lumit Buna, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit P. Gj., 77 vjeç, banues në fshatin Dajç, i cili dyshohet se ka rrëshqitur aksidentalisht në ujërat e lumit, kur po hidhte mbeturina, dhe është mbytur.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e kësaj ngjarjeje