Ballina Aktualitet U paraqit në SPAK, analisti i njohur flet për gazetarët dhe zbulon...

U paraqit në SPAK, analisti i njohur flet për gazetarët dhe zbulon arsyet

21
0

Gazetari i njohur Baton Haxhiu u shpreh pas daljes nga SPAK se ndaj tij nuk ka pasur një fletëthirrje nga kjo strukturë.

“Shkova të intervistoj një prej hetusve për një lëndë. Ju thashë që kam hyrë për të intervistuar. Nuk ka lidhje me fletëthirrje kjo”, u shpreh ai pasi doli nga ambientet e SPAK.

Ende dihet ende nëse ka pasur një takim informal të Haxhiut në këtë strukturë.