Ballina Kronika Vlorë, aksidentohet për vdekje 35-vjeçari

Vlorë, aksidentohet për vdekje 35-vjeçari

22
0

Një 35-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor në orët e para të mengjesit të kësaj të diele në Vlorë.

Sipas Policisë, i riu ka humbur kontrollin e motomjetit dhe për pasojë është rrëzuar duke humbur jetën.

Grupi hetimor ka nisur punën për sqarimin e rrethanave.